PASLAUGOS

Automobilių ir Mikroautobusų Nuoma
Free CSS Template
Automobilių nuomos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Automobilių Remontas
Mums bet koks kliento pageidavimas yra labai svarbus – ar priveržti varžtelį, ar suremontuoti važiuoklę!

Automobilių Dalys
Free Template
“Protingos” kainos sutaupys
Jūsų pinigus!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apie Mus

UAB "Zeybek" įkurta 2012 metais. Įmonėje dirba patyrę automobilių pramonės ekspertai, bendradarbiaujame su tarptautinėmis bendrovėmis.
Mūsų misija- teikti kokybiškas automobilių nuomos, krovinių pervežimo, remonto ir kitas paslaugas savo klientams Lietuvoje ir užsienyje.
Mūsų tikslas - tapti konkurencinga įmone savo sektoriuje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nuomojame lengvuosius automobilius ir mikroautobusus. Teikiame krovinių pervežimo, perkraustymo paslaugas visoje Lietuvoje. Dirbame 24 val. per parą 7 dienas per savaitę.
Profesionaliai ir atsakingai atliekame automobilių remontą,
prekiaujame dalimis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Reikiamas automobilių dalis importuojame iš Europos, Azijos valstybių, JAV. Taip pat užsiimame automobilių dalių gamyba. Siūlome patrauklias paslaugų bei prekių kainas.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------TAI KOKYBĖ IR GARANTIJA!